STWÓRZ SWÓJ PORTRET

Naciśnij przycisk, żeby przejść do aplikacji i stworzyć swój własny portret Photo Pixel Art

Zestaw 6000 kołeczków startowych nie jest wystarczający do ułożenia kompletnego protretu. Należy dokupić odpowiednią ilość kołeczków, w określonych kolorach wskazanych przez aplikacje na quercettiart.pl podczas wgrywania zdjęcia.

10800
kołeczków potrzeba do ułożenia całej mozaiki

STWÓRZ POrTRET Z KOŁECZKÓW

zestaw startowy zawiera

6000
kołeczków startowych
o średnicy 5mm
w 6 kolorach

9
TABLICZEK, KAŻDA
NA 1200 KOŁECZKÓW

1
RAMKA NA mozaikę
41x54cm

Z Photo Pixel Art tworzenie zapierających dech w piersiach portretów ze słynnych kołeczków Quercetti jest w zasięgu każdego, niezależnie od wieku.

Wybierz zdjęcie, wejdź na stronę quercettiart.pl , wydrukuj 9 arkuszy, umieść je na planszy z kołeczkami, włóż kołeczki w oznaczone odpowiednim kolorem miejsca i zacznij zabawę!

Kołeczki są tylko w sześciu kolorach, ale gdy na nie patrzysz z odpowiedniej odległości, zlewają się, jak za pomocą magii i przekształcają w obraz z tysięcy nowych kolorów i niuansów, jakby to było prawdziwe zdjęcie.

To ta sama zasada, znana jako „przestrzenne mieszanie kolorów”, która stała za sztuką pointylizmu pod koniec XIX wieku. To również sposób, w jaki fotografie są drukowane na papierze. Czy w kolorze, czy czarno-białe, zdjęcie przechodzi przez proces rozbicia na niezliczoną ilość malutkich pikseli. Te następnie łączą się i zlewają – tak to odbiera ludzkie oko.

Zestaw zawiera 6 000 kołeczków startowych w 6 kolorach oraz 9 perforowanych tabliczek, które po połączeniu można powiesić na ścianie, niczym prawdziwy obraz, dzięki dołączonej ramie. Za pomocą tego wspaniałego zestawu, możesz ułożyć dowolne zdjęcie! Zarówno w kolorze jak i w czerni i bieli. Zaskoczysz każdego fantastyczną wyrazistością i magiczną eksplozją kolorów.